I Am Sorry

15. října 2014 v 21:21 | Mannaz |  Kratší povídky a básně
Předem se chci omluvit, jestli tímto nějak někoho znechutím, ale těmhle stavům velmi dobře rozumím. Toto moje psaní mi velice pomáhá, ikdyž si spousta lidí myslí, že tím jenom ztrácím čas. Kdykoli si to někdo z vás přečte, zanechá koment, velice mě to potěší a nakopne mě to k dalšímu psaní. Dělám to proto abych mohla vidět vás, jak čtete nebo přímo hltáte moje příběhy. To je jediný co mám svoje malířské nadání a svoje příběhy. Nic vím mi už nezbývá.
Nemohla jsem se nadechnout. Pocit svíjení v mé hrudi se postupně vtíral i do zbytku mého těla. Ten stav k zešílení, kdy člověk necítí nic jiného než nezměřitelnou beznaděj je ubíjející. A při tom. Vím, že kdybych zase něco provedla tak zklamu své nejbližší přátele, kteří mi jsou bližší než vlastní rodina, který jsem naprosto ukradená.

Jak já tohle nenávidím. Ale nic nezmůžu. Hudba, na které je moje přežití závislé mi tentokrát nepomáhá. Už nevím, co budu dělat. Myslím jen na to jedno. Snažím se samu sebe přesvědčit, abych to nedělala. Snažím se vidět záblesk světla v mojí temnotou zahalené mysli. Vím, že když budu na tohle myslet, tak se zcvoknu ještě víc. Pošlou mě třeba do blázince nebo rovnou na psychiatrii, kde mě připoutají k posteli. To už bych zešílela úplně. Už jen pomyšlení, že by se mě někdo pokusil k něčemu dokopat násilím a zmocňuje se mě panika. Přestávám se pomálu ovládat. Na všechno odpovídám zamručením. A ani psát se pomálu nedokopu. Chci setrvat v jedné vteřině navždy. Už nikdy neprocitnou. Tak takhle vypadá postupné šílenství? Nevím, ale řekla bych, že zrovna tam moje mysl postupně míří, navzdory mému odhodlání se bránit.

Jo selhává mi zdravý rozum. Nezvládám to. Už prostě dál nemůžu. Chvilková prudká bolest se dá ve srovnání s tímhle snadno zvládnout. Už nemůžu dál a asi bych ani nechtěla. Už je toho na mě příliš.
Kouknu na temnou oblohu a řeknu jen "Omlouvám se."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama