Moon and Tail - 2.Kapitola

4. srpna 2013 v 11:30 | Rose |  Moon and Tail
Viděla ho. Věděla, kde jsou. Byli na hřišti nedaleko jejich domu a Jongsoo ji houpal. Smál se. Měl tak šťastný smích. Ohlédla se a tam spatřila šťastně se tvářící rodiče. Jejich maminka měla dlouhé blonďaté vlasy a nádherné modré oči a jejich vysoký otec byl jejím pravým opakem.
Ale v tu chvíli to malá Gabriela nevnímala. V tu chvíli se soustředila jen na svého milovaného bratra.
"Pozor Gabi-shi." Usmál se jemně Jongsoo a znovu ji zhoupl. Gabi nadšeně zavýskla a rozesmála se.Probralo ji teplo, pro ni tak už neznámé, že to v první chvíli nemohla vůbec rozeznat. Otevřela slepené oči a zatěkala jimi po pokoji. Tedy spíš to vypadalo jak ložnice. Velká postel, ve které ležela, měla světle modré sametové povlečení a pod hlavou měla víc jek dva polštáře.
Ježíši kde to je? První co si pamatovala, byl déšť, který jí zalézal až do morků kostí. Déšť, který se mísil s jejími slzami, když vzpomínala na bratra. Jak se sakra ocitla tady?
Otevřely se dveře. Prudce otočila hlavu a málem vykřikla zděšením. Byl to ten chlap, do kterého včera vrazila. Ten, který jí nabídl pomoc a jídlo.
Byl vysoký. Měl delší temně černé vlasy a tmavé oči. Tak tmavé, že si v první chvíli myslela, že jsou černé. Na sobě měl bílou košili a černé kalhoty.
Tvářil se sice přátelsky, ale určitě za tím jeho výrazem bylo něco víc. Ale co sakra?
"Kdo ksakru jste?"
"Už jsem ti to řekl včera. Yesung. Ale teď lež. Máš vysokou horečku a neměla by ses rozrušovat. Přinesu ti jídlo."
Gabriela chtěla protestovat, ale v tu chvíli pohnula hlavou znovu. Měla pocit, jako kdyby jí do lebky začalo bušit tisíce kovadlin. Najednou viděla rozmazaně, a aniž by chtěla, upadla do jisté malátnosti. Snažila se s tím ve svém nitru rvát, ale po chvilce ji opět obestřela blahodárná tma.
Yesung si povzdechl. No to se dalo čekat. Rychle k ní přešel a sáhl ji na čelo. Sálalo horečkou. Rychle vstal a po chvíli jí z kuchyně přinesl čaj. Podepřel bezvládnou dívku pod zády a snažil se do ní dopravit alespoň trošku tekutiny. Trošku se mu to povedlo a on se usmál. Měl by jí umýt. Ale to raději nechá až na ní. Mohla by ho zabít, kdyby zjistila, že se jí dotýkal, když byla nahá. Černovlasý muž se ušklíbl. Jo a pak by ho zabil on.
Radši to nechá na pak. Až si na něj blondýnka trošku zvykne a až bude schopná vstát z postele. Když se podívá na její tvář, cosi ho napadne. Něco by pro ni přeci jen mohl udělat. Znovu vstane a zamíří do koupelny. Tam popadne malý lavor a naplní ho teplou vodou. Poté si vezme čistý bílý ručník a znovu přejde do pokoje. Opatrně se s tím posadí na postel a začne dívčinu tvář omývat. Má tam i pár škrábanců a tak je opatrný. Ty pak vydezinfikuje.
Opatrně dívku otírá a pak se málem plácne do čela. Panebože…. Vždyť je takový idiot. Ona má horečka a on na ni bere teplou vodu. Musel se už totálně zbláznit. Vymění teplou vodu za studenou a začne znovu dívčin obličej omývat. Pak málem překvapením zalapá po dechu. Pod tou slupkou nečistoty a zanedbanosti se skrývá takhle půvabná tvář. Ale vlastně… co by čekal? Jeho tvář byla také tak krásná. Nemělo by ho to překvapit. Přesto se tak stalo. Chvíli na bezvědomou Gabrielu hleděl a pak se prudce zvedl. Raději ji udělá nějaké jídlo, než aby tady nad ní seděl a rozjímal. Ta dívka se potřebuje uzdravit.

Vyšel z pokoje a opatrně za sebou zavřel.

Přemýšlel. Seděl u sebe v pracovně a myslel na dívku, která ležela přesně patro nad ním, v jeho ložnici. Měl by pracovat a dát mu co nejrychleji vědět, že je u něj a že je v bezpečí, ale nemohl od ní odtrhnout myšlenky. Byla mu tak podobná. Neuvědomil si to, dokud jí dneska neočistil obličej.
Před dvěma hodinami se probrala. No, opět nadávala a prskala, chtěla, aby ji pustil ven, ale nakonec snědla oběd a znovu usnula. Od té doby u ní nebyl. Myslel si, že je to pro ní lepší, než kdyby ji rušil. Stejně, až se uzdraví, mu ji přivede. A to nebude dlouho trvat.
Yesung si prohrábl dlouhé vlasy a povzdechl si. Jongsoo… proč jsi mi to musel udělat?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama